Joe Vitale – bezdomny multimilioner

Odkryłem tego niezwykłego człowieka przez film i książkę „Sekret” o których napisałem krótki artykuł: „Sekret – Prawo Przyciągania„.

Był bezdomnym, który krok po kroku rozwijał siebie, wykorzystując Prawo Przyciągania. Stał się bardzo popularnym pisarzem, doradcą i specjalistą w dziedzinie marketingu. Przez swoje inspirujące doświadczenia, zdobytą wiedzę i zaraźliwy optymizm oraz energię, wraz ze strategiami, technikami i metodami, które promuje, stał się dla wielu ludzi najważniejszą punktem zwrotnym przestawiającą ich życie na zupełnie nowe tory.

Jego książki są bestsellerami na całym świecie:

  


Joe Vitale – Hipnotyczny Marketing

Joe Vitale – Jak wprowadzić klienta w trans kupowania? Nowa psychologia sprzedaży i marketingu.

Strona internetowa www.vitale.pl


 

Joe Vitale – Klucz do sekretu. Przyciągnij do siebie wszystko, czego pragniesz

Joe Vitale – Prawo przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego). Wydanie II uzupełnione

Joe Vitale – Oczekuj cudów! Sekretna moc tkwi w Tobie

Joe Vitale – Hipnotyzm Słowa. Jak podbijać umysły Twoich klientów za pomocą perswazyjnych tekstów?

Po lekturze Hipnotycznego Marketingu zdobyłem DVD z wizyt Joe Vitale w Polsce:


DVD z Seminarium Joe Vitale w Polsce – Zaginiony Sekret przyciągania pieniędzy

Potem kolejne książki Joe Vitale. Szczególnie Zero ograniczeń powaliło mnie pozytywnie 🙂

 

 wiara-slila-napedowa-sukcesu

Joe Vitale – Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem

Joe Vitale – Zagubiony podręcznik życia. Znajdź swoje miejsce na Ziemi

Joe Vitale – 7 zaginionych tajemnic sukcesu

Joe Vitale – Wiara. Siła napędowa sukcesu

od-zera-osiaganie-niemozliwego-z-hooponopono-b-iext25264639

Od zera. Osiąganie niemożliwego z ho’oponopono

Kontynuacja bestsellera Zero ograniczeń!

Oświecenie

Poprzednia książka Joego Vitale – Zero ograniczeń – odkryła przed Tobą mistyczną hawajską technikę o nazwie Ho`oponopono, kiedyś dostępną tylko dla wybranych. Dzięki Joemu technika ta stała się jasna dla każdego – dziś ludzie mogą cieszyć się zdrowiem, bogactwem i szczęściem bez ograniczeń. Książka, którą trzymasz w ręku, zaczyna się w miejscu, w którym skończyła się poprzednia. Zawiera nowe historie, objaśnia kolejne procesy, przybliża sylwetki nowych uzdrowicieli i przeprowadza przez czwarty etap przebudzenia: oświecenie.

KUP TUTAJ

Prawie wszystko, co robimy, czego doświadczamy i co nas ogranicza, to efekt działania naszego nieświadomego umysłu. To on nami steruje, choć najczęściej nie zdajemy sobie z tego sprawy. Programuje nas i każe zachowywać się w określony, często bardzo niekorzystny dla nas sposób. Na szczęście nie jesteśmy wobec niego bezbronni – mamy moc, która pozwala przekroczyć te ograniczenia i zacząć żyć naprawdę dzięki przebudzeniu i otwarciu na nieskończone możliwości.

To właśnie cud, który dokonuje się, gdy praktykujemy Ho`oponopono.

 NOWA KSIĄŻKA JOE VITALE

Przebudź się! Odkryj sekret szczęścia i życia pozbawionego problemów

Zaginiony sekret

 

Uwierz w siebie i poczuj przypływ nowych sił
Przekonaj się, że wszechświat dopasowuje się do Ciebie

Odkryj tętniące źródło swojej mocy i przebudź się do nowego życia

Ta niezwykła i głęboka książka poprowadzi wszystkich przez emocjonujący proces przebudzenia. Lektura obowiązkowa
Sonia Choquette, autorka bestsellera „New York Timesa” The Answer Is Simple

Uwielbiam prostotę, z jaką Joe wyjaśnia poszczególne etapy przebudzenia i sposoby doświadczania go w praktyce. Niezwykle głęboka książka
John Gray, autor Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus

Znam Joego Vitalego i strasznie mi się podoba jego książka. Joe proponuje, by rozwiązać nasze problemy, przebudzając się na wyższym poziomie świadomości. To niezwykły człowiek! Debbie Ford, autorka The Dark Side of the Light Chasers

Żadnego problemu nie da się rozwiązać na tym samym poziomie świadomości, na którym powstał. Albert Einstein

W książce Zero ograniczeń pisałem o trzech etapach przebudzenia. Nie wiedziałem wtedy, że jest jeszcze czwarty. Ale właśnie go doświadczyłem. To poziom transcendencji, o którym mówił Einstein i wielu innych przewodników duchowych – i którego część z nich doświadczyła. Jest równie realny, co doświadczana obecnie rzeczywistość, ale wykracza poza wszystko, co przeżywałeś do tej pory.Wyobraź sobie, że Twoje życie jest wolne od wszelkich problemów – koniec z zamartwianiem się o zdrowie, pieniądze, brak szczęścia w miłości. Wyobraź sobie całkowitą wolność, dzięki której możesz ukształtować swoje życie w zupełnie dowolny sposób, spełniając pragnienia, które jeszcze do niedawna wydawały Ci się nierealistyczne, i osiągając cele, które dotychczas wydawały Ci się niebotyczne.

Odważ się nadać swojemu życiu znaczenie i zyskaj poczucie sensu oraz spełnienia. Osiągnij długofalowy, holistyczny sukces, skupiając wokół siebie wszystko, co ma dla Ciebie największą emocjonalną i materialną wartość. Przed Tobą niezwykła podróż poprzez cztery etapy przebudzenia, na końcu której osiągniesz punkt kulminacyjny. Bez względu na to, czy jesteś wiernym wyznawcą filozofii Vitalego, czy też jego system rozwoju osobistego jest dla Ciebie nowy, robisz właśnie pierwszy krok, który otworzy przed Tobą nieograniczone możliwości.

Przygotuj się na potężne i trwałe zmiany!

 • Naucz się rozpoznawać w sobie syndrom ofiary i niwelować go.

 • Poczuj moc przyciągania i odkryj, jak w pięciu krokach osiągnąć wszystko, co chcesz.

 • Poddaj się temu, co nieuniknione, i miej odwagę odmienić swoje życie.

 • Przebudź się i przygotuj na długo oczekiwaną odmianę losu.

 • Popatrz na wszystko z nowej perspektywy i zrealizuj rewolucyjny plan działania.


Podróże do wnętrza siebie

JOE VITALE

 • Ilość stron: 271

 • Rok wydania: 2010

 • Wydawnictwo: Złote Myśli

 • ISBN: 978-83-7582-945-7

Dr Joe Vitale, autor bestsellerów, występujący w filmie i książce SEKRET, zdradza swój własny sekret, jak osiągnął to, kim jest teraz…

Książka Podróże do wnętrza siebie jest najbardziej prywatnym dziełem w dorobku amerykańskiego multimilionera i pisarza – Joe Vitale. Żadna inna nie ukazuje drogi, przez którą przeszedł aż do momentu, w którym jest obecnie. Zanim stał się cenionym autorem i mówcą, uzbierał ogromny bagaż doświadczeń podsyłanych przez los z różnymi intencjami.

Jak wybrnął z najtrudniejszych sytuacji? Co sprawiło, że jest tym, kim jest, i z osoby bezdomnej, szukającej sensu w życiu stał się człowiekiem sukcesu? O tym wszystkim zdecydował się opowiedzieć Joe w swojej autobiograficznej powieści, nad której wydaniem bardzo długo się zastanawiał.

NOWOŚĆ!!!

T.A.K.! – Twój Algorytm Korzyści Wskazówki 15 wizjonerów
Jak pokonać biedę? 15 wywiadów z ludźmi sukcesu
Bieda i bezdomność to jedne z najbardziej palących problemów współczesnego świata. Gigantyczne nierówności społeczne oraz brak widoków na przyszłość dla ogromnych rzesz ludzi skutkują rosnącą frustracją. Najwyższy czas, by społeczeństwa podjęły zdecydowane, skuteczne działania na rzecz ubogich i wykluczonych. Jednak także i my ? jako jednostki ? nie powinniśmy biernie przyglądać się obecnej sytuacji. Każdy może aktywnie przeciwdziałać skutkom bezdomności, zarówno wtedy, gdy dotyka ona nas samych, jak i wtedy, gdy zagrożony jest krewny, przyjaciel, sąsiad. Jak można pomóc sobie i innym? Kilka cennych podpowiedzi zawiera ta książka.

KUP KSIĄŻKĘ TUTAJ – ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Wywiady z piętnastoma wizjonerami, z których większość ma za sobą bardzo trudne doświadczenia, pozwalają spojrzeć na problem biedy z różnych perspektyw, zanalizować go i podsunąć propozycje rozwiązań. Dowiesz się stąd, jak wielka jest siła umysłu i odpowiedniego nastawienia oraz jak ważne jest wyznaczenie priorytetów i ścisłe trzymanie się planu. Odkryjesz, jak nie poddawać się przy pierwszym niepowodzeniu i jak rozmawiać z innymi, by Cię zrozumieli i zaakceptowali to, co im proponujesz. Każda z osób występujących w tej książce dzieli się z Tobą tym, co ma najlepszego: głęboką wiedzą na temat sposobów zmieniania rzeczywistości. Przeczytaj i zacznij działać.

NOWOŚĆ!!!
Manifest obfitości 10 prostych zasad

Droga do przebudzenia

Świat jest niczym wielki wór pełen kuszących możliwości, które tylko czekają na to, byś po nie sięgnął. Może jeszcze ich nie dostrzegasz, a może obawiasz się tego, co się stanie, jeśli w końcu to zrobisz. Bądź bohaterem swojego życia i naucz się wreszcie czerpać z niego pełnymi garściami! Czas na wielką i pozytywną zmianę.

Dzięki tej małej książeczce nauczysz się korzystać z obfitości w różnych obszarach swojego życia i przyjmować wszystkie dobre rzeczy, jakie pojawiają się wokół Ciebie. Tych dziesięć prostych zasad pozytywnie wywróci Twój świat do góry nogami. Do każdej zasady dołączone jest ćwiczenie, dzięki któremu od razu sprawdzisz ją w działaniu. Gdy Twoja świadomość zacznie się poszerzać, wzrośnie również Twoja zdolność do otrzymywania wszelkiego rodzaju bogactwa, zarówno duchowego, umysłowego, jak i czysto fizycznego. Raz na zawsze.

KUP KSIĄŻKĘ TUTAJ – ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Polecana książka

  • książka Prawa sukcesu. Tom XV i Tom XVI (Wersja audio (Audio CD))
  • książka Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej (Wersja drukowana)