Czy Energetyczne Centrum z Radomia spełni Twoje marzenia?Czy Energetyczne Centrum z Radomia spełni Twoje marzenia?

Od początku bieżącego roku można odnieść wrażenie, że moje wpisy na temat Energetycznego Centrum z Radomia zmieniły się diametralnie w stosunku do wszystkich poprzednich. W lutym wieściłem
Koniec Energetycznego Centrum opisując wiele istotnych zmian w funkcjonowaniu tej firmy oraz zmiany w produktach. Wszystkie na korzyść klientów. Pod koniec marca po krótce wyjaśniłem nowe atrakcyjne usługi dla klientów Energetycznego Centrum z Radomia na przykładzie
współpracy z firmą LUX MED wraz z planami rozwoju firmy zmierzającymi do zbudowania platformy korzystnych usług na wysokim poziomie przy atrakcyjnych cenach dla swoich klientów.

Podsumowując można rzec, że Energetyczne Centrum dwoi się i troi aby nowa twarz firmy nie tylko jaśniała blaskiem uczciwości ale nadto jej wizerunek stawał się coraz bardziej atrakcyjny dla klientów i był coraz większym powodem do zazdrości i niepokojów konkurencji 🙂 – choćby wspominanych przeze mnie baronów energetycznych.

Moje pochwały kierowane pod adresem EC wynikają z kilku przyczyn. Rzeczywiście, opisywane przeze mnie radykalne zmiany mają miejsce: oferta jest coraz lepsza i coraz bardziej jestem przekonany, że warto być klientem Energetycznego Centrum; przestałem otrzymywać skargi na nieuczciwych przedstawicieli i naprawdę trudno jest się do czegoś przyczepić. A bardzo się staram 🙂

Cóż, ktoś nieco złośliwy mógłby się zaśmiać i zapytać: skoro jest tak dobrze, kiedy Energetyczne Centrum zacznie spełniać nasze marzenia? Ten szyderczy uśmiech może szybko zmienić się w zdziwienie, kiedy zetkniemy się z faktem, że EC już to robi !!!

27 kwietnia br, wolontariusze z Fundacji Mam Marzenie oraz przedstawicielka sponsora (Energetycznego Centrum z Radomia) odwiedzili małą Sandrę z Żółtowa k.Sierpca, by spełnić jej marzenie. Przez około dziesięć godzin ciężko pracowali meblując pokój dla Marzycielki.


Zaczęło się od zwykłej gorączki. Diagnoza – rak – spadła na rodzinę niespodziewanie. Dziewczynkę skierowano natychmiast do szpitala w Warszawie, gdzie rodzice otrzymali potwierdzenie choroby. 3,5- letnia  Sandra cierpi na białaczkę limfoblastyczną.  I tak zaczęła się chemioterapia, sterydy, bolesne zabiegi. Sandra jednak wszystko dzielnie znosiła. Dziewczynka praktycznie 8 miesięcy spędziła w szpitalu. „Najtrudniejsze były pierwsze 3 miesiące, bo Sandrusia w ogóle nie opuszczała szpitala ” – wspomina babcia małej. To właśnie Pani Bożena, kiedy rodzice Sandry musieli wrócić do pracy, została przy dziewczynce w szpitalu. Na początku 2013 roku Marzycielka wreszcie mogła wrócić do domu. Nadal znajduje się pod stałą kontrolą lekarzy i przyjmuje chemioterapię podtrzymującą. Ale cieszy się, że może być w domu, ze swoją rodziną.

 

Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie poznali Sandrę trzy miesiące temu. Na pytanie, jakie jest jej największe marzenie, odpowiedziała bez zastanowienia – umeblowanie nowego pokoju. Kilka tygodni później pojawił się sponsor, Energetyczne Centrum SA, który sfinalizował zakup niezbędnych mebli i gadżetów. „Kiedy po raz pierwszy poznaliśmy historię Sandry i usłyszeliśmy, że dziewczynka jest istnym  wulkanem energii, wiedzieliśmy że musimy pomóc. Energetyczne Centrum na co dzień dostarcza do domów energię elektryczną. Tym razem przywieźliśmy do Żółtowa inną energię, tą pozytywną, która, jak wierzymy pomaga w walce z chorobą” – mówiła Karolina Kawska, przedstawicielka sponsora.Wolontariusze i sponsor marzenia przygotowali dla Sandry jeszcze dwie niespodzianki. Fundacja Mam Marzenie wręczyły małej Dyplom Spełnionego Marzenia i kolorową pościel do nowego łóżeczka. Przedstawicielka sponsora wniosła zaś do świeżo urządzonego  pokoju jeszcze jeden prezent od pracowników Energetycznego Centrum SA – ogromnego pluszowego misia, którego dziewczynka od razu pokochała. Przytulania, skakania i radości nie było końca. Pluszak okazał się większy od dziewczynki, dlatego jej tata śmiał się, „że na pewno go nie zgubi”. Na ręce przedstawicielki sponsora, również trafiły podziękowania dla firmy i dyplom od Fundacji Mam Marzenie.

 

Fundacja Mam Marzenie działa prawie 10 lat i zrealizowała już bisko 4 500 marzeń chorych dzieci z całej Polski. Każdy może zaadoptować marzenie i pomóc w jego realizacji!

 


MATERIAŁ TVP

Jak widać, marzenia się spełniają i Energetyczne Centrum z Radomia ma też w tym swój udział. Zapowiada również, że wkrótce spełni kolejne marzenie. Na szczęście również zaspokaja coraz lepiej oczekiwania każdego z nas – aby firma, w której zostawiamy nasze, niejednokrotnie ciężko zarobione, pieniądze była uczciwa, dbała o swoich klientów i z zaangażowaniem budowała swój biznes nie idąc po trupach do celu. Nareszcie możemy Energetyczne Centrum z Radomia stawiać za przykład. Oby tak dalej. Czego życzę sobie i wszystkim klientom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Polecana książka

    • książka Motywacja bez granic (Wersja audio (MP3))
    • książka Business Creator (Wersja audio (Audio CD))