Energetyczne Centrum otwiera nowe punkty sprzedaży


Energetyczne Centrum  S.A., lider rynku niezależnych sprzedawców energii elektrycznej, otwiera punkty sprzedaży w całej Polsce.  Już dziś można odwiedzić 5 takich biur m.in. w Częstochowie i  Olsztynie. W ciągu dwóch lat spółka planuje prowadzenie sprzedaży poprzez 50 dedykowanych punktów w całej Polsce.

Głównym kanałem sprzedaży firmy jest dziś sprzedaż bezpośrednia. Poszerzenie kanałów sprzedaży to strategiczna decyzja firmy związana z dynamicznym rozwojem spółki na rynku usług dla Klientów indywidualnych. Poprzedzono ją badaniami i zmianami w strukturach firmy. Podmiotem odpowiedzialnym za wprowadzenie nowych punktów sprzedaży jest firma Viamind. Energetyczne Centrum rozpoczęło również współpracę z Media Expert w zakresie sprzedaży energii elektrycznej w sklepach partnera.

Energetyczne Centrum SA to niezależny sprzedawca energii elektrycznej, który działa na Polskim rynku od 2011 roku. Rok 2013 firma zakończyła z imponującą liczbą 100 tys. Klientów. W tym momencie 8 na 10 osób zmieniających sprzedawcę prądu wybiera właśnie Energetyczne Centrum.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Polecana książka

    • książka Sztuka wzbogacania się (Wersja drukowana)
    • książka Księga est (Wersja drukowana)