Energetyczne Centrum zmieniło się na dobre i ruszyło w PolskęEnergetyczne Centrum zmieniło się na dobre i ruszyło w Polskę

 O wielu pozytywnych zmianach w Energetycznym Centrum pisałem już w poprzednich artykułach:
Koniec Energetycznego Centrum z Radomia?
Czy Energetyczne Centrum z Radomia wyjdzie nam na zdrowie?
Czy Energetyczne Centrum z Radomia spełni Twoje marzenia?
Jak zaoszczędzić na prądzie? Energetyczne Centrum z Radomia uporało się najpierw z nieuczciwymi handlowcami, którzy niemal do końca ubiegłego roku działali na szkodę klientów i firmy, a następnie przygotowało fantastyczną ofertę, która spotyka się z coraz większym pozytywnym odzewem zyskując rzeszę nowych klientów w całej Polsce.

Teraz, na swojej nowej stronie internetowej dostępnej pod adresem www.ec.net.pl, ten największy niezależny dostawca energii elektrycznej w Polsce zaprezentował nową strategię marketingową. Jasna i przejrzysta, bardzo przyjazna i ciepła – tak w pierwszym wrażeniu można się odnieść to tych istotnych zmian EC.

 Pod hasłem Zmień energię na dobre i z udziałem sympatycznej maskotki nazwanej Megawatkiem ruszyła kampania komunikacji z klientami, których działania na pewno spotkają się z pozytywnym odbiorem w całym kraju. Postać ma wyróżnić Energetyczne Centrum na tle innych firm o podobnym profilu oraz budować bliskość i zaufanie do marki. Megawatek to doradca i towarzysz rodziny, który w prosty i intrygujący sposób, będzie pokazywał korzyści wynikające ze zmiany dostawcy prądu oraz uczył przez zabawę jak oszczędzać energię elektryczną.

Początek nowej kampanii jest powiązany ze współpracą z Polskim Radiem SA. Energetyczne Centrum sponsoruje tegoroczną edycję Lata z Radiem.  Postać Megawatka, pojawi się na 20 weekendowych piknikach Lata z Radiem w całej Polsce. Trasa ruszyła już 22 czerwca i potrwa przez całe wakacje. Energetyczne Centrum chce w ten sposób promować nową ofertę Mega Bezpieczny Prąd, przygotowaną specjalnie na okres wakacji.


 

22 czerwca Energetyczne Centrum rozpoczęło pełną dobrej energii podróż po Polsce. Energetyczne atrakcje i gadżety czekają na każdego, kto odwiedzi stoiska EC w jednym z 20 polskich miast:

Uniejów, Wieluń, Brodnica, Wysokie Mazowieckie, Jasło, Czerwionka-Leszczyny, Turek, Kalisz, Zamość, Tarnobrzeg, Krynica Morska, Olsztyn, Gniezno, Wałcz, Ustka, Stegna, Ruda Śląska, Rabka Zdrój, Świeradów Zdrój, Jelenia Góra.

 

 

W strefie Energetycznego Centrum na pewno nie zabraknie zabaw i konkursów z nagrodami!

Oczywiście największą atrakcją będą koncerty na których wystąpią gwiazdy polskiej estrady: Afromental, Blue Cafe, Bracia, De Mono i Andrzej Krzywy, Doda, Enej, Formacja Nieżywych Schabuff, Hamak Band, K.A.S.A., Krzysztof Krawczyk, Lady Pank, Loka, Patrycja Markowska, Myslowitz, Pectus, Perfect, Andrzej Piaseczny, Robi Show, Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Jacek Stachursky, Ania Wyszkoni i Łukasz Zagrobelny.

 

Myślę, że warto wybrać się na spotkanie z gwiazdami jak i po to aby dowiedzieć się czegoś więcej o nowej ofercie Energetycznego Centrum z Radomia. To doskonała okazja aby spotkać się na żywo z pracownikami tej firmy i ekspertami. Możemy wówczas dowiedzieć się jak zaoszczędzić na prądzie, jak wybrać dobrą ofertę i wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Całe letnie Megawatkowe przedsięwzięcie możecie również śledzić w Internecie na stronie http://www.ec.net.pl/lato-z-radiem.html no i na Facebook-u, gdzie będą relacje z imprez 🙂 oraz różne konkursy z nagrodami https://www.facebook.com/EnergetyczneCentrum.

Życzę miłej zabawy i dobrej energii, która zmieni naszą codzienność na lepsze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Polecana książka

    • książka Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku (Wersja audio (MP3))
    • książka Bogać się, kiedy śpisz (Wersja elektroniczna (PDF))