Ruszyła kampania telewizyjna dla Energetycznego Centrum SA


Ruszyła nowa kampania reklamowa niezależnego sprzedawcy energii elektrycznej autorstwa agencji Diferente. Reklamy promują ofertę dostaw prądu i paliwa gazowego dla domu. Kampania opiera się na działaniach ATL, BTL i on-line.

Na początku lipca na antenach ogólnopolskich stacji  (TVP i Polsat) pojawi się spot Energetycznego Centrum SA. Reklama będzie również wyświetlana w kanałach tematycznych. Kampanii telewizyjnej towarzyszyć będą tablice sponsorskie wyświetlane głównie w kanałach  Grupy TVN.

Cała Kampania prowadzona jest pod hasłem: Gdzie nie spojrzę, tam oszczędzam! Gaz i prąd taniej nawet 750 zł. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości marki wśród konsumentów oraz edukacja w zakresie zmiany dostawcy energii i gazu.

Największym problemem zarówno w kwestii zmiany sprzedawcy gazu jak i energii elektrycznej jest wciąż niska świadomość społeczeństwa w zakresie możliwości dokonania takiej zmiany. Tymczasem dziś  jest to równie proste jak zmiana operatora sieci telefonii komórkowej czy Internetu i nie dotyczy tylko przedsiębiorców. Dlatego w kampanii duży nacisk kładziemy na edukację odbiorcy indywidualnego.  – mówi Grzegorz Pawłowicz, dyrektor marketingu z Energetycznego Centrum SA.

Kampania prowadzona będzie także w prasie, w tym w 8 największych tytułach regionalnych wydawnictwa Polskapresse i w tygodnikach ogólnopolskich.  Dwustronicowe inserty o nazwie „Bezpiecznik” dołączone będą do głównych grzbietów czerwcowych wydań dzienników.

Za strategię komunikacji oraz kreację spotów i layoutów reklamowych odpowiada agencja Diferente. Spot wyreżyserował Grzegorz Warszawski, a za produkcję odpowiadał dom produkcyjny Videlec.

Więcej informacji: www.diferente.pl , www.ec.net.pl

SPOT ENERGETYCZNEGO CENTRUM SA: https://www.youtube.com/watch?v=tT0m3sQZITA

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Polecana książka

    • książka Sekrety Salsy (Wersja elektroniczna (PDF))
    • książka Współpraca i Porażka. Prawa Sukcesu. [Twarda oprawa] (Wersja drukowana)