Sekret – Prawo Przyciągania

W roku 2007 natrafiłem na film „The Secret”. Lubimy sekrety, tajemnice więc nie wahałem się go użyć 🙂 Zobacz zwiastun filmu:

Film „Sekret” zrobił na mnie spore wrażenie.

Bardzo sceptycznie podchodziłem do założeń Prawa Przyciągania. Niemniej byłem ciekaw, a ta ciekawość popchnęła mnie do poszukiwań informacji na ten temat. Okazało się, że jest również książka o tym samym tytule. Przeczytałem najpierw jedną a potem drugą:

Spróbować warto, pomyślałem, i zacząłem od prostych rzeczy, od zmiany nastawienia do świata i ludzi, od przyciągania miejsca do parkowania. 🙂 Mój pesymizm zacząłem przesłaniać optymizmem, radością a świat wokół mnie zaczął się zmieniać na lepsze 🙂 Ciągłe narzekanie  zastępowałem wdzięcznością i szybko okazało się, że dotychczasowy styl życia był nie do zniesienia.

KUP TUTAJ

Jak wszystko na tym świecie, Prawo Przyciągania ma swoich zagorzałych zwolenników i twardych krytyków. Myślę jednak, że to bardzo dobry lek dla nas, Polaków, którzy w większości widzą wszystko w szarych barwach, ciągle narzekają a na pytanie co słychać najczęściej odpowiadają „stara bida”.

Rhonda Byrne (autorka filmu i książki): Rok temu moje życie legło w gruzach. Byłam wyczerpana z przepracowania. Ojciec zmarł nagle a mój związek przeżywał kryzys. Nie podejrzewałam nawet, że w tej największej rozpaczy otrzymam najpiękniejszy prezent. Odkryto przede mną kawałek ogromnej tajemnicy. Rozpoczęłam poszukiwania śladów SEKRETU w przeszłości.

SEKRET ZOSTAŁ ZAKOPANY.

SEKRET BYŁ OBIEKTEM POŻĄDANIA.

SEKRET ZOSTAŁ UKRYTY.


Rhonda Byrne: Nie mogłam uwierzyć, że tylko nieliczni posiadali tę wiedzę. To byli najwięksi ludzie w historii: Platon, Szekspir, Newton, Hugo, Beethoven, Lincoln, Emerson, Edison, Einstein. Dlaczego nie znają go wszyscy? Wszystko co chciałam to podzielić się SEKRETEM ze światem. Rozpoczęłam poszukiwania ludzi, którzy
żyją obecnie i poznali SEKRET. Jeden po drugim zaczęli się ujawniać.

Bob Proctor (filozof): Wiecie, że SEKRET daje Wam to czego chcecie? Szczęście, zdrowie, bogactwo.
Joe Vitale (metafizyk): Możecie mieć, robić lub być kimkolwiek chcecie.

John Assaraf (przedsiębiorca): Możemy sobie wybrać co tylko chcemy. Nie ważne co.

Bob Proctor (filozof): W jakim chcielibyście mieszkać domu?

Loral Langemeier (doradca finansowy): Chcielibyście być milionerami?

Bob Proctor (filozof): Jaką firmę chcielibyście założyć?

Marie Diamond (doradca Feng Shui): Chcesz odnieść sukces?

Bob Proctor (filozof): Czego tak naprawdę chcecie?

Wśród współautorów filmu i książki „Sekret” największe wrażenie zrobił na mnie Joe Vitale.
Człowiek, który jeszcze nie tak dawno był bezdomnym. Dziś pisarz, doradca, mega specjalista od marketingu, żywy przykład Prawa Przyciągania i multimilioner.

2 KSIĄŻKA RHONDY BYRNE

W tej książce chcę Ci wskazać drogę do niesamowitego życia. Musisz bardzo dużo się dowiedzieć i dużo zrozumieć – na temat swój i swojego życia. To dobra wiedza. Prawdę mówiąc, „dobra” to mało powieRhodziane: to coś niesamowitego!

Życie jest o wiele łatwiejsze niż sądzisz, a gdy zrozumiesz jego działanie i tkwiącą w Tobie Siłę, w pełni doświadczysz jego magii – i wtedy Twoje życie naprawdę stanie się niesamowite!

KUP TUTAJ

Oto podręcznik odkrywający tajniki najpotężniejszej siły we wszechświecie – Siły, która da Ci wszystko, czego zapragniesz.
Gdyby nie Siła, nie urodziłbyś się. Gdyby nie Siła, na Ziemi nie byłoby ani jednej istoty ludzkiej. Każde odkrycie, każdy wynalazek, każde dzieło rąk ludzkich bierze swój początek z Siły.
Idealne zdrowie, niesamowite relacje z ludźmi, wymarzona praca, życie pełne szczęścia, a także pieniądze, których potrzebujesz, żeby robić i mieć wszystko, co zechcesz, pochodzą z Siły.
Wymarzone życie jest bliżej, niż przypuszczasz, ponieważ Siła zdolna zapewnić Ci wszystko, czego pragniesz, tkwi w Tobie!
Żeby coś stworzyć, coś zmienić, wystarczy jedna rzecz . . .
SIŁA.

3 KSIĄŻKA RHONDY BYRNE 

To jest historia o tym, dlaczego znalazłeś się na Ziemi.

Wyobraź sobie, że istnieje mapa, która pokazuje Ci, jak przejść z Twojego obecnego miejsca na Ziemi do najwspanialszego, najbogatszego, najbardziej spełnionego życia, jakie potrafisz sobie wyobrazić. Wyobraź sobie, że mapa ta prowadzi Cię krok po kroku w stronę takiego właśnie życia, że wskazuje Ci, jak pokonać przeszkody, stawić czoło przeciwnościom, że uzmysławia Ci, iż posiadasz wszelkie niezbędne przymioty do tego, by odnieść sukces.

KUP TUTAJ

Trzymasz tę mapę w rękach. To jest mapa Twojego życia. Ona powiedzie Cię ku wielkości.

Dwanaścioro ludzi, którzy odnieśli życiowy sukces, przeszło ów szlak wytyczony na mapie. Ludzie ci dzielą się z czytelnikami swoimi doświadczeniami, dowodzą, że każdy z nas urodził się wyposażony w zdolności umożliwiające nam spełnienie najgłębszych marzeń. Dzięki ich wskazaniom urzeczywistnimy naszą misję, odnajdziemy trwałe szczęście i w sposób istotny zmienimy świat.

Po to znalazłeś się na Ziemi.

Rhonda Byrne. Podróż Rhondy Byrne rozpoczęła się od filmu „Sekret”, który obejrzało miliony ludzi na całym świecie. Następnie ukazała się książka pod tym samym tytułem, która stała się światowym bestsellerem przetłumaczonym na 50 języków i której łączny nakład przekroczył 25 milionów egzemplarzy. „Sekret” gościł na listach bestellerów New York Timesa przez ponad 200 tygodni. Gazeta USA Today zaliczyła niedawno „Sekret” do 20 największych bestsellerów ostatniego piętnastolecia.
Rhonda Byrne kontynuowała swoje dzieło, pisząc w roku 2010 „Siłę”, a w 2012 „The Magic”. Obie te książki trafiły na listę bestellerów New York Timesa. To książka poświęcona specjalnie Tobie. Książka o tym, że urodziłeś się po to, by żyć i działać w sposób właściwy tylko dla siebie – inaczej niż siedem miliardów ludzi na świecie. O życiu, które masz przeżyć właśnie Ty, i o podróży, którą masz podjąć. To książka o tej podróży.
Dwanaścioro ludzi, którzy odnieśli największy możliwy sukces, dzieli się nieprawdopodobnymi historiami swego życia i pokazuje Ci, że Ty też urodziłeś się ze wszystkim, co potrzebne, byś mógł urzeczywistnić swoje największe marzenie – a dzięki temu wypełnić swoją misję i wręcz zmienić świat.
Po prostu – był sobie bohater.

UWAGA 4 KSIĄŻKA RHONDY BYRNE !!! – NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU

Wdzięczność może magicznie sprawić, że Twoje stosunki z innymi staną się radosne i znaczące bez względu na to, w jakim obecnie są stanie.

Wdzięczność może w cudowny sposób przysporzyć ci majątku, zapewnić Ci pieniądze, jakich potrzebujesz, żeby zrealizować swoje zamierzenia.

Wdzięczność poprawi stan Twojego zdrowia i wyniesie Twoje szczęście na poziom, który do tej pory uważałaś za nieosiągalny.

Magia wdzięczności sprawi, że Twoja kariera nabierze tempa; magia przyniesie Ci sukcesy i zapewni wymarzoną pracę albo spełnienie Twoich marzeń o pracy czy czymkolwiek innym.

KUP TUTAJ

UWAGA 5 KSIĄŻKA RHONDY BYRNE !!! – NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU

Książka, która po bestsellerowych Sekrecie i Bohaterze stanowić będzie inspirację w każdej dziedzinie życia?
Zrób następny krok?
Sekret podaje jasne zasady życia w zgodzie z naturalnymi prawami Wszechświata, ale zadanie każdego człowieka polega na tym, by wcielić je w ŻYCIE.
W Naukach na każdy dzień Rhonda Byrne dzieli się z Tobą swoją wiedzą, intuicją i mądrością, które pozwolą Ci żyć w harmonii z prawami rządzącymi wszystkimi istotami ludzkimi, abyś mógł się stać panem własnego życia.
Dzięki potężnym prawdom Sekretu poszerzysz swoją znajomość prawa przyciągania w sposób wykraczający poza najśmielsze wyobrażenia. Więcej radości, więcej dostatku, więcej szczęścia w każdym dniu roku.

KUP TUTAJ

KTO DZIŚ STOSUJE PRAWO PRZYCIĄGANIA?

Joe Vitale – bezdomny multimilioner – zobacz kolejny artykuł – dostępny >tutaj<.

Był bezdomnym, który krok po kroku rozwijał siebie, wykorzystując Prawo Przyciągania. Stał się bardzo popularnym pisarzem, doradcą i specjalistą w dziedzinie marketingu. Przez swoje inspirujące doświadczenia, zdobytą wiedzę i zaraźliwy optymizm oraz energię, wraz ze strategiami, technikami i metodami, które promuje, stał się dla wielu ludzi najważniejszą punktem zwrotnym przestawiającą ich życie na zupełnie nowe tory…

17 thoughts on “Sekret – Prawo Przyciągania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Polecana książka

    • książka Podróże do wnętrza siebie (Wersja audio (Audio CD))
    • książka Armia cesarza (Wersja audio (MP3))