Jak dorobić, jak zarobić, jak zacząć bez inwestowania?

Hey. Kilka osób pytało mnie o to jak dorobić do pensji.

Polecam Amway Polska. Współpracuję od 2007. Firma z ponad 50-letnią tradycją. W Polsce od 1992 r. Kosmetyki o niebo lepsze niż Avon czy Oriflame i zarobki zdecydowanie wyższe. Prowizja ok. 35% + mnóstwo bonusów. Zero ryzyka. Jak ktoś ma ochotę, mogę wyjaśnić co i jak – napisz do mnie na nutrilite_suplementy@wp.pl

Pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz. Markowe produkty. Oprócz kosmetyków bardzo dobre suplementy diety. Kilka z nich stosuję regularnie.
Poza tym garnki dużo lepsze niż Zepter czy Filipiak, chemia gospodarcza i wiele innych.

Na większość produktów masz 100% satysfakcji. Czyli Ty lub Twój klient może poużywać i jak mu się nie podoba to dostaje zwrot kasy. Nawet jak zużyje produkt 🙂 Niemożliwe? A jednak – bo zwrotów właściwie nie ma. To są rzeczywiście super produkty (w większości z USA – cło podbija cenę). Przez te lata raz zwróciłem szminkę bo odcień koloru na monitorze był nieco inny niż w realu – ale to wina ustawień monitorów – teraz są próbniki.

Genialne rozwiązania internetowe. Budują Wam Wasz własny sklep w necie, szkolenia, pomoce etc. z których możecie skorzystać w dowolnej chwili. To jest największa i najlepsza firma na świecie w systemie MLM. Chętnych zapraszam po pracy na prywatną rozmowę. Pozdr. Dawid Sarysz

Pooglądajcie sobie stronkę i produkty:
http://www.amway.pl/user/sarysz

Jeśli masz pytanie – napisz do mnie na nutrilite_suplementy@wp.pl

Niektórzy mówili mi przez lata, że to ściema, przekręt, piramida finansowa, sekta i tym podobne opinie, które w 99% przypadków wyrabiali sobie ze słyszenia, od kogoś (choć nikt nigdy nie potrafił mi powiedzieć konkretnie od kogo :).

Odpowiadam wówczas w 3 wersjach – do wyboru – możecie korzystać 🙂
1. wersja soft – „Jak ktoś ma pecha to i w drewnianym kościele cegłówka mu na głowę spadnie.” – znane powiedzenie
2. wersja hard – „Jak ktoś ma pecha to i w dupie palec złamie.” – dość popularne powiedzenie
3. wersja super hard – „Jeśli jesteś idiotą, debilem, matołem, imbecylem dającym sobie wcisną każdy kit, bezmógiem czy posiadający jakiekolwiek upośledzenie umysłowe – to zaprawdę powiadam Ci – nie bierz się za to, nie bierz się za ten biznes ani najlepiej za żaden inny!”

Bo jeśli nie masz przeciwwskazań zawartych w 3 wersji to niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, statusu społecznego  MOŻESZ TO ROBIĆ JEŚLI TYLKO ZECHCESZ.

Nie potrzebujesz studiów ekonomicznych, MBA ani jakichkolwiek. Nawet matury nie musisz mieć. Wystarczy, że umiesz czytać, pisać i liczyć i zamiast leżeć bezczynnie i narzekać na otaczający Cię świat jesteś w stanie ruszyć swoje dupsko i zrobić coś dla siebie i bliskich. Taka mała motywacja do wszystkiego (Michał Wawrzyniak to mega petarda):

To dobra motywacja 🙂 Szczerze i do bólu. Bo naszą polską TRADYCJĄ niemal jest permanentne narzekanie przy jednoczesnym pierdzeniu w stołek lub w fotelu z butelką piwa i wściekłym wzrokiem wlepionym w telewizor z okrzykami (lub przynajmniej myślami): złodzieje, bandyci, skurwysyny… a co Ty robisz, żeby ten świat zmienić?
NIE CAŁY ŚWIAT (CAŁY GLOB) – TWÓJ PRYWATNY MALUTKI ŚWIAT????????

Moje odpowiedzi na konkretne opinie:
– ściema? – firma istnieje od ponad 50 lat (w Polsce od 1992 r.)
– piramida finansowa? – one są w Polsce nielegalne i z urzędu ścigane (np. Amber Gold)
– sekta? – nie modlę się do proszku ani do witaminy c – po prostu je używam
– przekręt? – w jakim sensie? Słyszałem, że jacyś ludzie pokupowali całe garaże produktów, pobrali kredyty, zastawili domy – tylko po co? Zawsze kupowałem to co chciałem i tyle ile akurat potrzebowałem. Po cholerę mi garaż proszków do prania czy witamin? Tutaj odsyłam ponownie do mojej odpowiedzi w wersji super hard. Poza tym nikt nigdy nie potrafił mi pokazać (zarówno ze zwolenników jak i przeciwników Amwaya) takich ludzi, którzy właśnie mieli podobne problemy.

Tutaj moja teoria jest następująca.
Po pierwsze: Polacy bywają cwani i są specjalistami w dziedzinie jak orżnąć – szczególnie rodaka. Więc jeśli nawet był kiedyś jakiś problem to raczej nie problem firmy tylko konkretnych osób. Po drugie: Polacy bywają zazdrośni. Weź zrób cokolwiek innego co wyróżni Cię spośród sąsiadów, otoczenia. Zacznij lepiej zarabiać, kup cokolwiek czego nie ma sąsiad – od razu znajdą Ci setki powodów żeby zniechęcić Cię do tego co robisz. To szczególnie widoczne jest na wsiach i w małych miasteczkach.

Oceń sobie stronkę i produkty:
http://www.amway.pl/user/sarysz

a jeśli masz pytanie – napisz do mnie na nutrilite_suplementy@wp.pl

  • Polecana książka

    • książka Armia cesarza (Wersja audio (MP3))
    • książka Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej (Wersja elektroniczna (PDF))