Zło niewinnie się zaczyna…?

Jeden z moich kolejnych rozmówców do tematu

O co Wam chodzi tak naprawdę…?

ostrzega mnie przez zbliżającym zagrożeniem:
Rozmówca: Dawid, przesyłam link może zrozumiesz że zło niewinnie się zaczyna

https://www.google.pl/search?q=ONR&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjgjLGz68fXAhVE-6QKHe7qDgoQ_AUICigB&biw=1280&bih=694

Ja: Problemem są niektóre ideologie ale najgorsza jest ta którą prezentuje UE wespół z polskimi targowiczanami – a to co pokazują oni w stosunku do Marsz Niepodległości to raczej dmuchanie na zimne. Co gorsza, takie działanie przysparza ONRowi i tym podobnym tylko sympatyków. Odniosą odwrotny skutek bo Polak jest uparty i często robi na przekór, zwłaszcza jak obcy się czepiają i wtrącają. Dlaczego rządy niemieckie i austriackie z podobnym zaangażowaniem nie czepiają się własnych środowisk ultraprawicowych? Bo one są już w ich rządach i to z dużo większym zasięgiem foteli poselskich niż u nas PSL czy Nowoczesna. W Austrii prawica pana Strache nawet weszła do koalicji i tworzy rząd choć ów Pan cytuje Hitlera, popiera jego wiele poglądów i wcale się tego nie wstydzi a wszystkim imigrantów z Polakami włącznie najchętniej wywaliłby poza swój kraj. Do takiego stanu rzeczy nie doprowadziły marsze czy nawet najgorsze zachowania tych prawicowych środowisk, których tam dużo więcej niż u nas i dopiero ciekawe zdjęcia można pooglądać w sieci 🙂 Za ten stan rzeczy odpowiadają Eurorządy i zapędy multikulturowe. Zrozumcie, że gdyby w ostatnich wyborach nie wygrał PiS a PO to na pewno na naszym terenie mielibyśmy już imigrantów islamskich i to właśnie parę zamachów dałoby ONRowi miejsca w parlamencie w kolejnych wyborach. Nie rozumiecie tego? Wciskają Wam kity o zagrożeni polskiego nacjonalizmu a sami ściskają sobie dłonie z kolegami parlamentarzystami podobnego pokroju we własnym kraju. Schizofrenia? Czy raczej obłuda bo trzeba pokazać Polaczkom, gdzie ich miejsce, że się postawili, że sobie jednak radzą itd.

Rozmówca: Widzisz Dawid …ja pamiętam jak wszystkie kraje EU były w szoku jak wygrywał Norbert Hofer ,pamiętam ile emocji było u nas w kraju i na arenie europarlamentu- to wielka wspólnota może nie bez wad …ale na zimne lepiej dmuchać …chyba że chcemy obudzić się np .w Turcji czy na Białorusi , nie wiem dlaczego tak bardzo dajesz się ponieść retoryce i mało realnemu scenariuszowi że jak byśmy przyjęli 8 tys uchodzców to otwarlibyśmy puszkę pandory , zakładając że byli by rozlokowani po całym kraju , a po 2 to nasz kraj nie jest dla nich atrakcyjny ,ale !!, mnie też nie podoba się pomysł multikulti ,ale tez pamiętam że i nas kraje islamskie przyjmowały i gościły oraz na całym świecie , a śledząc informację prasowe to i nasi emigranci mordują i gwałcą na potęgę , kończąc to wszystkich tych organizacji typu onr i pochodnych boję się tak samo jak kiboli , wiem że mieszkając w kotlinie trudno sobie wyobrazić ich brutalność , ale ja wielokrotnie miałem do czynienia z nimi na śląsku to jest ogromna i nieprzewidywalna siła która zmiecie wszystko co im stoi na drodze ,i bez znaczenia czy Ty ich czy obcy ,czasami na refleksję znajdują czas w więzieniu , życzę Tobie i sobie abyśmy nigdy nie staneli na ich drodze ,my i nasze rodziny.

Ja: tak samo skończyło by się to na 8 tysiącach jak na limitach, które już dawno przekroczono w Niemczech, Francji i GB.

Rozmówca: Ok masz rację , nikt chyba się nie spodziewał tego i nikt nie przewidział konsekwencji ,

Ja: A Turcję u siebie niedługo będą mieli Niemcy. Poczekajmy 20 lat i w demokratyczny sposób przejmą władzę a biali będą w rezerwatach jak Indianie w Ameryce.

Jakbyś mógł podać jakieś przykłady/źródła jak to nasi emigranci mordują i gwałcą na potęgę…

Rozmówca:  też poniekąd masz rację , tylko dalej uważam że mamy dlug w stosunku do wielu krajów ,gdzie nas przyjęto , oczywiście że unia popełniła błąd ,ale myśle że już się zreflektowała

w angli jest 78 osób osadzonych za gwałty i 6 za morderstwa

nie wiem ile w niemczech itd bo nie wszystkie były naglośnione tak jak to bylo przedmiotem nagonki na NAS w ANGLI

Ja: ja tam sobie nie przypominam, żebyśmy byli kiedykolwiek w historii krajem kolonialnym i mieli dług jak Niemcy, Francuzi, Hiszpanie czy GB. Nigdzie nie przyjmowano nas na taką skalę i w tak krótkim czasie. Większość imigrantów zalewających obecnie Europę są to emigranci przyjeżdżający po ZASIŁKI. Chcą za nic nierobienie dostawać kasę tak jak Europejczycy. Dlatego też Polska nie jest dla nich za bardzo atrakcyjna. W ich rodzinnych krajach jest to nie do pomyślenia. Dlatego zasiłki są z natury złe, rozleniwiają i ich skutki widzimy nie tylko za granicą ale nawet i u nas po wprowadzeniu 500+

Rozmówca: Ale zgadzam się w 199%

tylko staram się wyważać emocje i zdrowy rozsądek

nie wiesz co będzie za rok dwa czy trzy lata u nas , nie mamy danych ile ludzi nadal emigruje

Ja: No to 78 os. Polaków za gwałty w GB a islamistów się za to nie wsadza a molestują gdzie popadnie. Chyba w Szwecji czy Norwegii gwałt wpisuje się w ich mentalność kulturową więc nie podlega karze co z kolei powoduje, że możesz przejść na Islam żeby gwałcić do woli i tak też wielu dewiantów tam robi – w ich więzieniach podobno masowo.

Rozmówca:  i z tym też się zgadzam ….chyba mnie nie zrozumialeś

ja nie jestem tak ślepo radykalny jak nie którzy 

a pamietam z opowiadań jak nas traktowali bracia z ukrainy ,białorusi ,itp

ale czy my byliśmy lepsi ?

Ja: w każdym społeczeństwie są czarne owce – w naszym (zarówno narodowym jak i lokalnym) również – to oczywiste. Nie czuję się jednak kim gorszym bo paru kolesi jest złych – wmawiano nam przez lata zaborów, w czasie niemieckiej a potem radzieckiej okupacji że jesteśmy gorsi, pijacy i złodzieje – ja się tak nie czuję, chcę być dumnym Polakiem, wolnym i odważnym. Nie muszę się wstydzić za zachowania marginesu bo to jest jedynie MARGINES. Ludzie, którzy ulegają wpływom rozszerzającym winę za zachowanie marginesu na rząd, wszystkich maszerujących czy nawet cały naród robią to po to by nas upodlić a nie ratować

PS. Własnie, zło niewinnie się zaczyna i dlatego próbuję Wam pokazać, że już dawno się zaczęło. Choć niektórym się wydaje, że UE nas broni to tak naprawdę chce nas wepchnąć w bagno z którego nie będzie tak łatwo wyjść. Wszystko rozchodzi się wo władzę, pieniądze, strefy wpływów. Dziś nie potrzeba zbrojnych napaści by przejąć kontrolę na jakimś obszarem, państwem czy narodem. Dziś można to osiągnąć w białych rękawiczkach wykorzystując instrumenty gospodarcze i polityczne bo dzięki globalizacji i multikulti są znacznie skuteczniejsze niż kiedykolwiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Polecana książka

    • książka Potężny ponad miarę (Wersja elektroniczna (PDF))
    • książka Prawa sukcesu. Tom III i Tom IV (Wersja elektroniczna (PDF))